O nás

Společnost Radalytica je v současnosti jediným poskytovatelem robotických zobrazovacích systémů pro nedestruktivní testování a diagnostiku.
Díky týmu odborníků je Radalytica společností, která se zabývá výzkumem i vývojem. Vyvinula unikátní robotický zobrazovací systém -RadalyX-, který je schopen, díky kombinaci nejmodernějších zobrazovacích senzorů a kolaborativních robotů, významně rozšířit a vylepšit použití zobrazovacích metod na širším portfoliu objektů jak v průmyslu, tak i ve vědě. A právě díky spojení robotů s unikátní kombinací zobrazovacích metod, se RadalyX stává velmi silným nástrojem pro nedestruktivní kontroly i v oblastech, kde doposud nebyly možné nebo byly jen omezené.
Naše služby jsou založeny na nejmodernějších zobrazovacích technologiích, jako je vzduchem vázaný ultrazvuk, tzv. zobrazovací detektory jednotlivých fotonů, počítačová tomografie aj., které výrazně zlepší kontrolu kvality u zákazníka. Tyto zobrazovací technologie mají širokou škálu aplikací, všechny na mikrometrické úrovni ve 2D nebo dokonce 3D obrazu.

Robotický zobrazovací systém

 • Náš tým vyvíjí pokročilou robotickou technologii, která umožňuje řízení více robotů integrovaných v jednom zobrazovacím systému.

  Více...

Technologie

 • Vyvíjíme systémy, které zákazníkům poskytují nejlepší kvalitu rentgenového zobrazování a poskytují komplexní modularitu nejmodernějších zobrazovacích metod pro nedestruktivní kontrolu kompozitních a jiných materiálů.

  Více...

Aplikace

 • Náš robotický zobrazovací systém RadalyX lze využít k různým účelům, primárně zaměřených na letecký a automobilový průmysl.

  Více...

Služby

 • Modulární robotický zobrazovací systém je schopný se přizpůsobit vašim potřebám.

  Více...

Nejnovější události

Spolupracujeme s významnými partnery