Objevte sílu inovativního

RTG robotického zobrazovacího systému

Radiografie / 3D Počítačová tomografie / Laserové profilování povrchu  
Vzduchem vázaný ultrazvuk

Jedna platforma zvládne vše!

RadalyX - imaging system for non-destructive testing

RTG robotické zobrazovací systémy

Radalytica je v současné době jediným poskytovatelem mobilní robotické 3D počítačové tomografie umožňující zobrazování rozměrných objektů. Díký týmu odborníku z oblasti fyziky, robotiky, zobrazování a IT je společností zahrnující výzkum i vývoj.

Radalytica vyvinula unikátní robotický zobrazovací systém „RadalyX“, který je díky kombinaci rentgenových zobrazovacích senzorů nové generace a robotů schopen výrazně rozšířit a zlepšit použitelnost zobrazovacích metod na širší portfolio objektů v průmyslu i vědě. RadalyX se stává velmi výkonným nástrojem pro nedestruktivní testování a diagnostiku i v oblastech, kde kontroly nebyly dosud možné nebo jen omezené.

"Nejsme robotici, jsme radiologové. A naše roboty si programujeme, abychom dělali lepší snímky." Jan Sohar, CEO

Naše služby jsou založeny na nejmodernějších zobrazovacích technologiích pro zlepšení kontroly kvality výrobků, kombinujících rentgenové a ultrazvukové zobrazování. Má širokou škálu aplikací, vše na mikrometrické úrovni ve 2D nebo dokonce 3D obrazu.

Multi-Robotická platforma

Robotic imaging system

Náš tým vyvíjí pokročilou robotickou technologii, která umožňuje řízení více robotů integrovaných v jednom zobrazovacím systému.

Více...

Technologie

X-ray imaging for non-destructive testing

Vyvíjíme systémy, které zákazníkům poskytují nejlepší kvalitu rentgenového zobrazování a poskytují komplexní modularitu nejmodernějších zobrazovacích metod pro nedestruktivní kontrolu kompozitních a jiných materiálů.

Více...

Applikace

Applications of Robotic Imaging System RadalyX

Náš robotický zobrazovací systém RadalyX lze využít k různým účelům, primárně zaměřených na letecký a automobilový průmysl.

Read More...

Spolupráce

Nabízené služby NDT kontroly a zobrazovacích metod

Robotic imaging system-lab measurement
Robotic imaging system -in situ measurement
Robotic imaging system -in situ measurement

Díky našim kancelářím v Evropě a USA, jakož i mobilitě a flexibilitě platformy RadalyX jsme schopni poskytovat jednorázové služby s pomocí našich odborníků přímo na požadovaném místě. Tyto služby zahrnují profesionální skenování a provoz robotického zobrazovacího systému, podrobné hodnocení a interpretaci výsledků pro zlepšení výrobních nebo výzkumných a vývojových procesů.

Pokud máte zájem o měření nějakého vzorku, vyplňte prosím dotazník zde a naši zobrazovací specialisté se vám ozvou co nejdříve.

ISO9001
Mezinárodní soutěž inovace

Radalytica je členem