RadalyX - robotický zobrazovací systém

Společnost Radalytica je v současnosti jediným poskytovatelem robotických zobrazovacích systémů pro nedestruktivní testování a diagnostiku.
Díky týmu odborníků je Radalytica společností, která se zabývá výzkumem i vývojem. Vyvinula unikátní robotický zobrazovací systém -RadalyX-, který je schopen, díky kombinaci nejmodernějších zobrazovacích senzorů a kolaborativních robotů, významně rozšířit a vylepšit použití zobrazovacích metod na širším portfoliu objektů jak v průmyslu, tak i ve vědě. A právě díky spojení robotů s unikátní kombinací zobrazovacích metod, se RadalyX stává velmi silným nástrojem pro nedestruktivní kontroly i v oblastech, kde doposud nebyly možné nebo byly jen omezené.
Naše služby jsou založeny na nejmodernějších zobrazovacích technologiích, jako je vzduchem vázaný ultrazvuk, tzv. zobrazovací detektory jednotlivých fotonů, počítačová tomografie aj., které výrazně zlepší kontrolu kvality u zákazníka. Tyto zobrazovací technologie mají širokou škálu aplikací, všechny na mikrometrické úrovni ve 2D nebo dokonce 3D obrazu.

Nabízené služby NDT kontroly a zobrazovacích metod

Díky našim kancelářím v Evropě a USA, jakož i mobilitě a flexibilitě platformy RadalyX jsme schopni poskytovat jednorázové služby s pomocí našich odborníků přímo na požadovaném místě. Tyto služby zahrnují profesionální skenování a provoz robotického zobrazovacího systému, podrobné hodnocení a interpretaci výsledků pro zlepšení výrobních nebo výzkumných a vývojových procesů.
Pokud máte zájem o měření nějakého vzorku, vyplňte prosím dotazník zde a naši zobrazovací specialisté se vám ozvou co nejdříve.

Robotický zobrazovací systém-laboratorní měření
Robotický zobrazovací systém-měření na místě
Robotický zobrazovací systém-měření na místě

Robotický zobrazovací systém

 • Robotický zobrazovací systém RadalyX

  Náš tým vyvíjí pokročilou robotickou technologii, která umožňuje řízení více robotů integrovaných v jednom zobrazovacím systému.

  Více...

Technologie

 • Nedestruktivní kontrolu kompozitních materiálů

  Vyvíjíme systémy, které zákazníkům poskytují nejlepší kvalitu rentgenového zobrazování a poskytují komplexní modularitu nejmodernějších zobrazovacích metod pro nedestruktivní kontrolu kompozitních a jiných materiálů.

  Více...

Aplikace

 • Robotický zobrazovací systém RadalyX

  Náš robotický zobrazovací systém RadalyX lze využít k různým účelům, primárně zaměřených na letecký a automobilový průmysl.

  Více...

Automatizace a RTG zobrazování

 • Automatická RTG kontrola

  Zařízení pro automatickou RTG kontrolu výrobků přímo ve výrobní lince.

  Více...

Nejnovější události

Quality Innovation Award
Italsko-česká obchodní komora
Podnikatel roku

Collaborations